Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 19.03.2011 11:12:46 

Uklidím za Vás a rád....i ROBOT

Proč robota od iRobotu?
Protože získáte to nejdokonalejší za nejlepší cenu!
ROOMBA není jediný pomocník do domácnosti na trhu, ale s jistotou drží prvenství v poměru kvality a ceny. Některé i méně kvalitní automatické vysavače se prodávají za desítky tisíc, zatímco jiné „levné“ modely jsou spíše drahými hračkami, protože téměř nic neumějí. Žádné jiné zařízení není tak dokonalou kombinací jednoduchosti obsluhy, účinnosti úklidu a inteligence jako ROOMBA.
UI
iRobot produkty jsou jediným opravdovými roboty, pomocníky do domácnosti, na světě. Sami si měří svou dráhu, rozměry místnosti a rozložení nábytku a tomu přizpůsobují dobu úklidu. Samy si tak rozhodují, kdy je úklid současného prostoru dokončen a přistoupí k úklidu další místnosti, případně se vrátí do Home base. Konkurenční výrobky, jež jsou v drtivé většině napodobeninami iRobot, fungují na principu automatu, kdy zvolíte časový interval a během něho stroje jezdí a náhodně střídají druhy pohybu. Úklid tímto neefektivním způsobem dosahuje podstatně nižšího pokrytí plochy. Pouze iRobot ví kde byl a kam se ještě musí vrátit, aby byl úklid úplný a efektivní!
Inteligence robota prochází neustálým vývojem
Pokud někdy Váš robot přijde na servis, automaticky a zdarma mu přehrajeme program tím nejaktuálnějším možným. Váš robot tak bude ještě chytřejší než býval!
ROOMBA je vynálezem specialistů na robotiku
Pro společnost iRobot je kvalitním robotem takový produkt, který dokáže udělat to, k čemu byl zkonstruován, a dokáže to udělat pokaždé. Společnost iRobot vytvořila desítky takových robotů pro využití v průmyslu, aby chránila život lidí v nebezpečných podmínkách. Při tvorbě vysavače ROOMBA se vývojáři nejprve soustředili na vytvoření nejlepšího možného úklidového cyklu. Inspirací se stala moudrá příroda a pohyb živých tvorů v jim neznámém prostoru. Pak jsme tento systém integrovali do inteligentního robota a vytvořili jsme vysavač ROOMBA.
Modulární design
Pomocníci od iRobotu jsou navrženi tak, aby byly maximálně jednoduché na ovládání i údržbu a maximalizovala se tak uživatelská příjemnost. Na Robotech tak naleznete minimum tlačítek a všechny manipulovatelné prvky jsou navíc žlutě označeny.
Testovaná kvalita
Společnost iRobot testuje 100% svých robotů v náročných testech kvality. Jediným způsobem, jak lze zákazníkům připravit kvalitní produkt, je testování, testování a opět testování - stále znovu a znovu. iRobot testuje pochopitelně jak z hlediska kvality robota, tak z pohledu kvality úklidu a čištění. A pak si stanoví nové cíle a výzvy a testuje znovu.
Nejlepší výsledek z hlediska pokrytí plochy
Při posuzování účinnosti robota, je jedním z nejdůležitějších kritérií pokrytí plochy místnosti. Většina klasických ručních vysavačů je příliš velká, aby efektivně vyčistila celou podlahu. ROOMBA díky svým malým rozměrům a umělé inteligenci dokáže proniknout pod postele, pod nábytek i kuchyňské linky a na další hůře dostupná místa, kde se ukrývá prach. ROOMBA pokryje až 99% plochy podlahy jediným úklidovým cyklem. Standardní vysavače zvládnou cca 80% podlahové plochy, což je výrazně méně než ROOMBA! Chcete-li čistší domov, ROOMBA vám s tím pomůže.
Aktivní detekce nečistot
ROOMBA identifikuje více znečištěná místa a automaticky zvýší intenzitu úklidu. A nemluvíme jen o hromádkách větší špíny. ROOMBA dokáže detekovat i ty nejmenší částečky, znečištěné místo si zapamatovat a několikrát se na něj vrátit. Pokud je v čištěném prostoru více nečistot, je pravděpodobné, že budou i okolo. Proto je lépe zpomalit a sesbírat je všechny.
Automatický přechod mezi různými povrchy
Celá čisticí hlava se automaticky přizpůsobuje kobercům i pevným podlahovým plochám. Takže například i přechod mezi rohožkou a plovoucí podlahou ROOMBA vyčistí důkladně a beze zbytku.
Automatické dobíjení
ROOMBA se dokáže sám vrátit do své dobíjecí základny Home base. ROOMBA dobře ví, kdy má jít „domů“ a dobít baterku, když je „unavený“. Vylepšený systém nabíjení zkrátil dobu potřebnou k plnému nabití na pouhé tři hodiny. ROOMBA dokáže sama poznat, pokud delší dobu neměla přístup k energii a v takovém případě si sama zvolí 16 hodinový nabíjecí cyklus pro dokonalé nabytí a zachování kapacity baterie.
Postranní kartáč a úklid podél zdí
Vymetá prach a nečistoty od zdí, nábytku a předmětů na podlaze i z dalších těžko dostupných míst. Díky infračervenému čidlu umí dokonale kopírovat tvar místnosti a skvěle uklidí i podél zdí. Kartáč rotuje mimo vnější okraj ROOMBY, takže dosáhne i do rohů a odstředivou silou vymete nečistoty do hlavní vysávací dráhy pod tělem robota.
Výborný design
iRobot produkty jsou navrženy taky, aby lahodily oku a mohli se tak stát i estetickým doplňkem domácnosti. Rozměry robotů jsou navrženy tak, aby se bez problémů vešly pod typizovaný evropský nábytek.
Únikový režim
ROOMBA okamžitě pozná, že se zasekla, a spustí propracovaný únikový podprogram, kdy zná celou řadu možností, jak se uvolnit. Uvíznout může každý, ale ROOMBA ví, jak se z takové situace dostat, a sama se uvolní ze zajetí.
Výborný servis
Pokud Váš robot onemocní, vyzvedneme ho přímo u Vás doma a odvezeme si ho k nám na servis, kde se zdrží co možná nejkratší dobu, protože víme, že iRobot jsou užiteční pomocníci, kteří doma vskutku chybějí.
TOPlist