Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 19.03.2011 11:12:46 

Uklidím za Vás a rád....i ROBOT

Slovníček Pojmů
Časové programování: iRobot ROOMBA 560 a 580 lze časově programovat. Můžeme zvolit den a čas, kdy chceme, aby robot začal uklízet. Robotovi nevadí tma ani překážky. Proto vždy důkladně uklidí i bez naší přítomnosti.   
Dálkový ovladač: iRobot ROOMBA 560 a 580 můžeme ovládat i přes dálkový ovladač. Je zmenšenou kopií středového panelu a funguje jako Command Center. Díky tomu lze robota ovládat jako autíčko na ovládání. Vhodné pro muže a děti a obecně pro lidi, kteří mají rádi vysoký komfort. Můžete zapínat robota za zdí v jiné místnosti. Nebo máte nepořádek jen v jednom místě? Přijeďte si s ROOMBOU na znečištěné místo a sami ho pomocí směrových šipek vysajte. Pak můžete ROOMBU poslat tlačítkem DOCK zpátky na základnu a o víc se nestarat. Uvidíte, že Vás bude úklid poprvé bavit.
Baterie: iRobot využívá NiMH (nikl-metal hybrid) baterii bez paměťového efektu. Unikátní systém nabíjení navíc zaručí, že baterie se nabije za 3 hodiny. Předností NiMH je rovněž vysoká kapacita baterie a schopnost dodávat poměrně silný proud, nutný pro chod celého robota.
Dokovací stanice (home base): Robotův domov. Místo kde by měl být neustále, aby byl připravený k okamžitému úklidu. Na začátku cyklu ze základny vycouvá a na konci, nebo na povel, se na stanici opět vrátí. Robot komunikuje s Dokovací stanicí pomocí infračervených (IR) paprsků. S dokovací stanicí umí pracovat všechny modely určené k suchému úklidu.
Virtuální zeď (Virtual wall): Slouží k vymezení prostoru, ve kterém se robot pohybuje. IR paprsek vysílaný z virtuální zdi robot nikdy nepřekročí. Takto lze přehradit prostor až do délky 4 metrů. S touto funkcí umějí pracovat všechny modely.
Virtuální zeď s majákem (Virtual wall lighthouse): iRobot ROOMBA 560 a 580 umí pracovat i virtuálním majákem, který slouží k zefektivnění úklidu. Robot překročí IR paprsek až ve chvíli, kdy vyhodnotí současný prostor jako uklizený. Jejich používáním se zkrátí doba potřebná k celkovému úklidu a je možno jimi rozdělit nepřehledný a složitý prostor na více sektorů, které pak ROOMBA uklízí zvlášť.
SCOOBA JUICE: iRobot SCOOBA používá jako svou náplň roztok vody a bílého octa, nebo roztok vody a čistícího přípravku SCOOBA JUICE. SCOOBA JUICE je jediným certifikovaným přípravkem na trhu. Je šetrný, jemný k podlahovým krytinám a ekologicky šetrný. Zároveň je účinný a příjemně voní.
TOPlist